Sponsorlu Bağlantılar

Prisma Logo’su Nasıl Kaldırılır?

550 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda “prisma logo kaldırma” hakkında bilgi aktarmak istiyorum. ilk önce bilmeyenler için Prisma Nedir? bununla ilgili hemen bir ön giriş yaparak resimdeki prisma logosu nasıl kaldırılır? anlatımına geçelim.

 Çektiğiniz Fotoğraflara Filtreleme yaparak , Efect verebileceğiniz güzel app uygulamasıdır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi hemen anlayabilirsiniz. 

Prisma Logosu kaldırma konusunda şimdi aşağıdaki adımları uygulayarak kaldırabiliriz. İlk önce uygulamayı açmamız gerekecektir. 

İphone Cihazlar için ;

Ayarlar ( Çark İşareti ) > Enable Watermarks ayarını kapatmanız yeterli olacaktır. 

Android Telefonlar için ;

Add Watermarks Ayarını kapatmanız yeterli olacaktır. Android tabanlı cihazlar , İphone telefonlara göre biraz farkı olduğu için Ayarlar farklı yerde olabilir . Ama mantık olarak aynıdır. Böylelikle prisma’da resim üzerindeki logo kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

fotoğrafdaki prisma logosunu kaldırma , prisma logosu nasıl kaldırılır , prisma logosunu kaldırma , prisma app , prisma logo kaldırma , htc , samsung , lg , iphone , tablet , ipad 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın