Sponsorlu Bağlantılar

Pos 30405 hata kodu ve çözümü

390 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda 30405 hata kodu ile ilgili olarak yaşanan banka pos sorunları ve bunula ilgili olarak çözümleri sizlere vermeye çalışacağız.

Eğer sizde kredi kartı kullanırken pos cihazında 30405 hatası ile karşılaştığınızda bu sorunun neden kaynaklandığını, nereden kaynaklandığını hemen araştırma içine gireriz. Acaba kredi kartı limiti mi yetersiz, pos makinasında mı bir sorun var, bağlantı mı sorunumu, bankada yaşanan problemler nedeniyle mi? Kaynaklı bunların araştırmasına gireriz.

Daha önce sizler için Hata kodu 05 red onaylanmadı hatası hakkında bilgi vermiştik, bu konumuzda ise 30405 hata kodu çözümü hakkında neler yapmamamız gerektiğini sizler için aşağıda bazı ipuçları ile bilgilendireceğiz.

POS 30405 HATASI

Sizde herhangi bir bankanın pos cihazında kullandığınız bir işlemde bu hatayı alıyorsanız aşağıda verdiğimiz işlemleri kontrol ediniz.

  • Kredi kartı günlük çekme limiti var mı?
  • Kart çekme limiti yeterli mi?
  • Kredi kartı tarihi süresi bitmiş mi?
  • Şifre limiti aşıldı mı? Genel olarak 3 hak vardır bunun dışına çıkıldığında kart şifresi bloke olur.
  • Kayıp, Çalıntı kart mı? Kart sahibinden gerektiğinde ibraz isteyiniz.
  • Pos makinası cevap süresi geçmiş olabilir.
  • Pos makinası ile Banka arasında bağlantı var mı? Bağlantıları kontrol ediniz, mobil cihaz ise internet bağlantısını kontrol ediniz.

Yukarıda verdiğimiz ipuçları ile 30405 banka hata kodu nedir konusunda araştırma yaparak gelen kullanıcıların bu önemli noktalara dikkat etmeleri gerekmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Eğer sorun hala devam ediyorsa problemi çözmek için mevcut bankanın pos destek hattı üzerinden bankayla irtibata geçerek sorunu düzeltmek, çözmek için başvuru yapabilirsiniz.

BU konumuza 30405 hata kodu çözümü ile ilgili olarak sorun nasıl çözülür konusunda destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen alt kısmında yorumlar sekmesinden bize iletebilirsiniz.

BANKALAR;

Ziraat, Halk, Vakıf, Akbank, Anadolubank, Fiba, Şekerbank, Turkish Bank, Türk Ekonomi, İş Bank, Yapı ve Kedi, Adabank, Alternatif, Arap Türk, Burgan, CitiBank, Denizbank, Hsbc, Odeabank, Qnb Finans, T-Bank, Garanti BBVA, 30405 hata nedir, 30405 hatası, 30405 sorunu, 30405 Akbank,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın