Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Smart Filters Nedir

17 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Photoshop Smart Filter Nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vereceğiz. Photoshop Smart Filter görsellerde büyütüldükçe görsellerde bozulmalar olmaktadır.

Eğer görsellerde Photoshop Smart Filter çevrilirse bu görsellerde kayıplar en aza indirilmektedir. Bunun için görseller akıllı nesnelere çevrilebilir.

Bunun için görselleri smart filters çevirmek için katmanının üzerine gelerek farenin sağ tuşu bastığınızda Convert to smart object olarak seçildiğinde Photoshop yüklenen görseller smart onject çevrilmektedir.

Görseli akıllı nesneye çevirdiğinizde Layer sekmesinde imajın üzerinde küçük bir işaret belirecektir. Böylece görselli Photoshop Smart Filters çevrilmiş olacaktır.

Akıllı nesne, Smart Filter de normal görsele geri çevirebilmek için Rasterize Layer olarak geriye dönüştürebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Photoshop Smart Filters ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın