Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop resme link verme

1.042 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda photoshop ile resme link nasıl verilir bunu bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Diğer konu başlıyla diyebiliriz ki Photoshop CC köprü oluşturma konusunda siz takipçilerimize bu makalemizde anlatmaya çalışacağız.

Bunu sizlere Photoshop CC kullanarak Slice Tools aracı ile seçtiğimiz bir görselle site urlsi eklemek suretiyle bunu açabileceksiniz.

SLİCE TOOLS İLE LİNK EKLEME

Programı açıyoruz ve photoshop cc slice tool link verme işlemi işin sağ taraf da bulunan aşağıda resimde gördüğünüz gibi slice tool aracığı açıyoruz.

Aracı seçtikten sonra link ekleme için resmi bu aracı kullanarak fare yardımı ile işaretliyoruz.

Slice tool seçtikten sonra fare yardımı ile resmi seçiyoruz ve farenin sağ tuşu yardımı ile “edit slice options…” menüsü ile giriş yapıyoruz.

Yeni açılacak pencerede name ismine site adını veya bir adlandırma yapabilirsiniz. URL yerine resme hangi site adresine gidecekse o adresi yazınız ve OK tuşu ile url vermeyi oluşturuyoruz.

Daha sonra bunu kayıt etmeye geldi. Bu kayıt etme olayını ise sizlere hazırladığımız video anlatım ile nasıl yapılır tarzında izleyebilirsiniz.

Resimlere link verme işlemini resimli anlatım ve video anlatım ile sizlere bu makalemizde anlatmaya devam ediyoruz.

VİDEO ANLATIM;

Yukarıda konumuzda site kurmaya çalışan arkadaşlara 

Photoshop butonu link verme, Photoshop da fotoğrafa link verme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Photoshop resme link verme (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın