Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop hareketli animasyon gif hazırlama

5.904 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda photoshop ile animasyon hazırlama, hareketli gif resim nasıl hazırlanır? Bunu size anlatmaya çalışacağız. Herhangi bir hareketli resim oluşturma photoshop’da öğrenince aslında çok kolay gelmektedir. 

photoshop animasyon yapımı sonrasında web sitenize bir banner reklam olarak ekleyebilir veya sosyal ağlarda tumblr, twitter veya diğer ağlarda paylaşabilirsiniz. Şimdi sizlere aşağıda video anlatım ile nasıl yapılır? Bunu anlatacağız.

Photoshop animasyon yapma video anlatım 

Hazırlayacağımız animasyonu gif olarak kayıt ederek web sitesi, blog sayfa ve sosyal ağlarda bu animasyon resmi görsel olarak paylaşabilirsiniz.

Bu konumuzda internet’den indirdiğimiz jpg dosyasını futbol topu görselini animasyon olarak gif resme çevireceğiz. Animasyon hazırlama anlatmaya geçeceğiz.

Adobe Photoshop ile hareketli gif resimler oluşturmak zevkli bir işe dönüştüreceksiniz. gif oluşturma işleminde sürekli döngü için ; 

Hareketli gif döngüsü devamlı yapmak için menü altında “Forever” ayarına getirmeniz gerekir. Bu animasyon hazırlama işlemi bu şekilde pratik ve basit olarak hareketli şeklide oluşturma işlemini yapabilirsiniz.  Hareketli resim oluşturma konusunda sorunlarınız olursa yorumlar kısmına veya soru & cevap sayfamıza soruları gönderebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

adobe photoshop animasyon hazırlama, photoshop animasyon yapma, gif yapma, hareketli resim, gif resim, nasıl, oluşturma, hazırlama, 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Photoshop hareketli animasyon gif hazırlama (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. photoshop animasyon yapımı başarılı video anlatımı için teşekkürler taşlar oturdu, takılı kalmıştı kafamda bazı sorular

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın