Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop arayüzü nasıl kişileştirilir

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda photoshop arayüzü nasıl kişileştirilir? Konumuzda sizlere bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önceki konumuzda photoshop arayüzünü kişileştirme işleminin window tuşu ile de yapılacağını burada sekmeleri özelleştirebileceğinizi sizlere bahsetmiştik.

Eğer yeni başlayan kullanıcı olarak Adobe Photoshop kullanıyor ve kendinize göre menüleri ayarlayıp, kişileştirmek istiyorsanız aşağıda sizlere vereceğimiz ipuçları bunu gerçekleştirebilirsiniz.

PHOTOSHOP ARAYÜZÜNÜ KİŞİLEŞTİRME

Tasarımcılar kendi çalışma tarzlarına göre kişileştirme işlemini yapabilmektedir.

Bunun için Window > WordSpace menüsü üzerinden         Essentials ( Default ) ile fabrika ayarına geri dönebilirsiniz. Temel ayarlara bu şekilde geri alabilirsiniz.

Window menüsü üzerinden menülerinizi işaretlediniz ve oluşturduğunuz menüleri kullanmaya başlamadan önce bu menüleri kayıt etmek için Window > WordSpace > New WordSpace olarak işaretlediğinizde ayarları Save ( Kayıt ) menüsü ile isimlendirerek kayıt edebilirsiniz.

Böylece photoshop kişileştirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konumuzda photoshop arayüzünü özelleştirme konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın