Sponsorlu Bağlantılar

Phablet Denilen Şey Nedir..?

372 views
Sponsorlu Bağlantılar

Artık zaman teknoloji devri ilk cep telefonların çıktığında Siemens ince uzun bir telefonu vardı , Motorola dan aldığım telefon bile hiç aklımdan çıkmıyor kalın ve kaba tabiri caiz ise kamyon takozu gibi bir şeydi fazla bir özelliği yoktu mesaj yollasın yeter derdim.

O zaman telefonlarda internet 3G , 4G filan aklımıza nereden gelecek aradan yıllar geçti telefonlarda İnternet , Tabletler falan filan şimdi telefonlarda artık eskisi gibi değil telefonlar inceldi , telefon için hazırlanan uygulamalar ve bu özellikleri daha iyi sunum yapabilmek için büyük ekranlar , ekranlar büyüdü genişledi artık telefon özelliğinden çıktı cep de bilgisayar taşıyoruz .

phablet nedir

İlerleyen zamanlarda teknolojik gelişmelere her zaman gebeyiz , Şimdi bu konumuzda Phablet nedir bunun üzerinde biraz duracağım.

Phablet nedir ?

Akıllı Telefon ile Tablet bilgisayarların melezine Phablet denilmektedir. Bu cihazlar 5,01 ile 6.9 inç ekranlara sahip olup genelde iş için uğraşanlar veya multimedya ile işi olanların kullandığı bir cihazdır. Phablet cihazlar genelde klavye kullanımı dokunmatik kalem aracılığı ile yapılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın