Sponsorlu Bağlantılar

Periscope’de sahte olan adreste canlı yayın yapılır mı?

904 views
Sponsorlu Bağlantılar

periscope twitter hesabı ile bağlı olarak çalışan canlı yayın akışı olarak kullanılan bir mobil app uygulamasıdır. Twitter hesabı ile giriş yapabilirsiniz veya ayrıca üye olabileceğiniz seçeneklerde mevcuttur.

Mobil cihazların gps özelliğini kullanarak bulunduğunuz bölge yani lokal de canlı yayın yapabilirsiniz. Bu konumuzda sizlerden gelen sorulardan biride periscope sahte yerden canlı yayın akışı yapılabilir mi? konusu üzeriden bilgi vermeye çalışacağım.

periscope sahte konum

periscope uygulaması dediğimiz gibi cihazınızın lokal adresi üzerinden nerede iseniz oradan canlı yayın yaptığınız görünmektedir. sahte yer olarak bir başka yerdeymiş gibi canlı yayın yapamıyorsunuz. Hiç bir zaman sahte konum olarak yayın yapamayacağınız buradan söylemeden geçmeyelim.

periscope sahte konum canlı yayın akışı cihazınız bulunduğu gps bölgesinde ne gösteriyor ise sizin yayınlarınız da o bölgede gösterecektir.

Ayrıca android cihazlar için fake gps uygulamaları vardır. Sahte gerçek olmayan konum paylaşımı yapabilen mobil uygulamalar ile konum değiştirdiğiniz de bu uygulamanın ne gibi lokal bir adresi göstereceğini denemek gerekiyor aranızda bu şekilde deneme yanılma ile yapabilen arkadaşlar bilgive tecrübelerini yorumlar bölümünden paylaşabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın