Sponsorlu Bağlantılar

periscope yükleme hatası nasıl çözülür?

10.419 views
Sponsorlu Bağlantılar

Canlı yayın live broadcast yapma özelliği olarak Twitter sahip olduğu bu uygulamada bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu sorunların başında ios işletim sistemine periscope diğer adıyla scope‘nin yükleme hatasıdır.

Periscope yükleme hatası nasıl çözülür? bu sorun nasıl düzelir? bununla ilgili olarak sizlerden periscope yardım / destek hattından gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Scope yükleme sorunu ios sistemlere indirme esnasında takılıyor yada yüklemeden sonra uygulamada giriş sorunları yaşanması nedeniyle kullanıcıları alternatif uygulamaları kullanmaya itmektedir. Bizde bu konuda sizlere çözüm üretmeye çalışacağız.

Periscope Yükleme Hatası Çözümü ?

için Twitter tarafından paylaşın bir video var, bu video’da Ayarlar > Twitter > uygulama altında kullanıcı adını tamamen kaldırıyoruz hesabı siliyoruz.  Ardından Periscope uygulamasından tekrar giriş yaptığınızda hesaba giriş yapabilirsiniz. Bunun için yukarıda video’da da nasıl yapılır? sorun, hata nasıl çözülür kısa olarak anlatılmaya çalışılmıştır. Yukarıda kolay bir işlem sonucunda periscope yükleme sorunu çözümü kolay yolla halledilmiş olacaktır. 

Arama Tags &  Etiket ;

periscope yükleme hatası, periscope yükleme hatası ios, periscope yükleme hatası oluştu, periscope yükleme sorunu, periscope yükleme sorunu ios, periscope yükleme sorunu oluştu, periscope giriş sorunu, periscope giriş hatası, scope yükleme hatası ios

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın