Sponsorlu Bağlantılar

pdf dosya şifresi nasıl kaldırılır?

672 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet’ten binlerce dosya, dökümanları indirmeniz , bir çok yazı ve makale içeriklerin barındığı dosya türü olarak pdf dosyası içerik bakımından parola koruması ile korunmaktadır. Bu konumuzda parola koruması kaldırma hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Eğer İnternet ortamından indirdiğiniz pdf dosyaları parola ile korunuyorsa bunu kaldırmanız bir yolu var mıdır? 

pdf dosya şifresi nasıl kaldırılır?

şifreli koruma ile pdf dosyası korunuyorsa bunu kaldırmanız mutlaka bir yolu vardır? fakat bu koruma basit bir şifreleme ile korunuyorsa bu işlemi vereceğimiz adres üzerinden kaldırmanız mümkündür. “https://smallpdf.com/tr/unlock-pdf” adresi üzerinden güçlü bir korumaya sahip değilse şifre kaldırma işlemini gerçekleştirecektir. Basit şifreleri kolaylıkla kaldırmanızı sağlayacaktır. Eğer güçlü parola ile korunuyorsa bunu ise İndirdiğiniz site üzerinden veya sahibinden isteyeceksiniz.

Arama Tags & Etiket;

pdf şifre kaldırma, pdf dosya parolası kaldırma, pdf parolası nasıl kaldırılır, pdf unlock, pdf password, pdf dosya şifresi kaldırma, pdf şifre, pdf parola, nasıl,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın