Sponsorlu Bağlantılar

paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu hatası ve çözümü

11.936 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda android işletim sisteminde app uygulama yüklemesi sırasında oluşan “paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu” ve bununla ilgili çözüm yollarını sizlere anlatmaya çalışacağız. 

paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu sorunu neden oluşmaktadır? ilk önce bununla ilgili bilgi verdikten sonra bu sorun ve nasıl çözülür? bunun anlatmaya çalışacağız.

paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu hatası ;

paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu hatası genel olarak app uygulamalarda oluşmuş dosya bozuklukları, google store dışında farklı bir alandan indirilmiş app dosyasında android işletim sistemi ile oluşan uyumsuzluklar olarak bu sorunun oluşmasında neden olabilmektedir.

Eğer ki uygulamayı dışarıdan bir ortamdan indirilmiş ise store üzerindeki dosya boyutlarını karşılaştırın aynı olduğundan emin olduğunuzda android telefonlara uygulamayı yükleme yapınız.

geliştiricilerin ( developer ) yapmış olduğu uygulamaları test etmeden indirme mağazalarına sunmalarıdır. Şimdi konumuz olarak paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür? bununla ilgili tüyolar vermeye çalışacağız.

paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu çözümü?

kısacası paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu hatası uygulama dosyaların bozuk, hatalı olması nedeniyle ilk önce indirdiğiniz uygulamaların farklı sürümünü yükleyerek deneme yapınız. Dosya uzunluğu, boyutu ve sürüm versiyonu aynı olması nedeniyle aynı hatayı başka yerden de indirseniz sorunu yaşayacaksınız, bu nedenle başka versiyon yükleyerek tekrar deneyiniz.

Android telefonun sürümü güncel olup olmadığını kontrol ediniz, eğer eski güncelleşme yapmadığınız için uygulama ve işletim sistemi kararsız çalışacağı için paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu uyarı, ikaz mesajı alacaksınız.

yukarıda verdiğimiz iki yöntemle android ayrıştırma hatası oluşmaktadır sorunu büyük ihtimal ile çözülecek, hata düzelecektir. 

Arama Tags & Etiket ;

paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu çözümü, paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu android, paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu nasıl düzelir, paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu samsung, lg, htc telefonlar, paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın