Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Oynarken Nasıl Video Çekilir ?

3.261 views
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun hastası olan kişilerin ne kadar çok olduğunu Youtube video sitesine girdiğinizde göreceksiniz. Oyun oynarken çektikleri videoları diğer oyun hastalarının izlemesi için veya jenerik videolar çekerek atarak youtube kanal abone sayısını çoğaltmak isteyebilirler.

Peki hem oyun oynarken bu videolar nasıl çekilir ? Bunun için hem oyunun performansını ve fps düşürmeyecek programlar arasında Fraps programı öne çıkmaktadır. Bu yazılımı “http://www.fraps.com/free/setup.exe”  adresi üzerinden indirerek kurabilirsiniz.

Bu programda bir tuşa kısayol atayarak oyun esnasında video ve resimleri çekerek bir klasör içine kayıt etmesini sağlayarak kullanabilirsiniz. Başarı olan bu program ile güzel videolar çekme dileği ile..!

Arama Tags & Etiket ;

oyun içinde video çekme , oyun esnasında resim çekme , oyun oynarken video çekme , oyun oynarken nasıl video çekebilirim ? , video çekme programı , ekran yakalama , screenhot , ekran görüntüsü çekme ,ekran görüntüsü alma , video çekme , ekran videosu çekme , anlık video çekme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın