Sponsorlu Bağlantılar

Outlook // Hotmail Mail’de Otomatik Cevaplama Nasıl Yapılır?

1.513 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazımızda Hotmail ve Outlook mail kullananlar için Otomatik Cevaplamanın nasıl olduğunu anlatmaya çalışacağım. Eğer ki Devamlı mail kullanıyor mail trafiğiniz yoğun ise ve işyerinizde izine çıktığınızda yada bir kaç gün maillerinize cevap veremeyecek durumda iseniz Outlook Tatil Yanıtını Kullana bilirsiniz.

Bu mail özelliği ile bundan sonra Tatile çıktığınızda yada gelen maillere cevap veremeyecek iseniz bu özelliği aktif etmeniz gerecektir. Bu özelliği Aktif etmek için Outlook.com mail yönetimine giriş yapmanız gerekmektedir. 

OUTLOOK OTOMATİK CEVAP ;

Sağ Üst Köşede > Ayarlar > Seçenekler Bölümüne giriş yapıyoruz.  Sol Tarafda Otomatik Tatil yanıtları  Gönderme Sekmesine Giriş yapıyoruz.

1-Adım :

 

hotmail otomatik yanıtlama

2- Adım ;

outlook otomatik tatil yanıt

 

Bana e-posta gönderen kişilere tatil yanıtı gönder yazan kısımdaki kutucuğu işaretliyoruz. Daha Sonra Sizin adınıza otomatik göndereceği metni yazınız . Eğer Buraya Resim’de eklemek isterseniz Zengin Metin , Html Düzenle , Düz Metin kısmından upload ettiğiniz resmin kodlarını yapıştırabilirsiniz.

Bu şekilde Outlook üzerinden size gelen mesajlara Cevap verecektir. Eğer Bu işlemi iptal etmek istiyorsanız Tatil Yanıtı Gönderme yerini işaretleyerek eski haline almış olursunuz. Bu işlemlerin Sonunda Kayıt Ederek işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın