Sponsorlu Bağlantılar

Outlook da Karşı Tarafın Okundu iletisini Nasıl Alırım

5.804 views
Sponsorlu Bağlantılar

Soru ;

Outlook da mesaj yolladığımızda karşı tarafa ulaşıp olmadığını mesajımızın okunduğunu nasıl Anlarız diye bir soru geldi Buna cevap Vermek istiyorum. yani okundu bilgisi outlook için nasıl bildirim alabilirim? bununla ilgili örnek var mıdır?

 

Cevap ;

İlk Önce gönderilecek mesajımızı oluşturuyoruz.

 

Oluşturduğumuz mesaj için şimdi bir okundu bilgisi isteyeceğiz bunun için ;

Yukarıda Seçenekler  bölümünü seçiyoruz  bu sekme içinde Okundu Bilgisi iste yazan yeri işaretliyoruz. Daha sonra bu bölümü işaretledikden sonra Mesajımızı gönderiyoruz.

Karşı Tarafa mesaj mesaj iletildiğinde bu mesaj okunduğunda bir uyarı pencere çıkar. Okundu bilgisi göndermek istiyor musunuz diyerek bor soru sorar eğer bu kişi evet gönder dediği zaman Mesajı gönderen kişiye Okundu iletisi gelir.

Okundu mesajı olarak size geri döner. hangi tarih ve saat de okunduğu mesaj olarak gelir.

böylece outlook üzerinden yolladığınız mailler karşı tarafı iletildiğinde okundu iletisi gelecektir, bu yazışmalar için önemlidir. Önemli bilgi gönderdiğiniz’de bu mesajın karşı tarafa gittiğin bir ispatı olarak tutabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Outlook da Karşı Tarafın Okundu iletisini Nasıl Alırım (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın