Sponsorlu Bağlantılar

Oppo RX17 Pro format nasıl atılır

29 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Oppo RX17 Pro format atma işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konu ile ilgili sorulara başlamadan önce birkaç önemli ipucu vermeye çalışacağız.

Oppo RX17 Pro sıfırlama işlemi genel olarak cihaza virüsün bulaşması, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde cihaz sıfırlanmaktadır. Oppo RX17 Pro formatlama işlemi öncesi telefon rehberi, notlar, videolar, fotoğraflar ve diğer önemli verilerin mutlaka bir yedeğini almayı unutmayın.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Oppo RX17 Pro hard reset atma işlemi öncesinde yedekleme yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazımızı sıfırlamaya başlayınız.

OPPO RX17 PRO FORMAT NASIL ATILIR

Oppo RX17 Pro silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk adım telefonun menüleri kullanarak daha sonra telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Sil bu adımlarla cihazımızın içindeki tüm verileri sileceğiz. Böylece ilk gün gibi fabrika ayarlarına geri alarak cihazımızı ilk gün gibi sıfırlayacağız.

OPPO RX17 PRO NASIL SIFIRLANIR

Oppo RX17 Pro fabrika ayarına sıfırlama işlemini birde telefonun üzerindeki fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayalım. Bunun için yapılması gereken işlemi aşağıda adımlarla izleyerek gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma getirelim.
  • Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basıyoruz.
  • Telefonun ekranına Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • English
  • Wipe Data
  • Reboot system now

Bu adımları telefonun üzerinde sesi açma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelebilirsiniz. Böylece telefonu eskisi gibi fabrika ayarına döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem esnasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Bu konumuzda Oppo RX17 Pro nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın