Sponsorlu Bağlantılar

Oppo A9 format nasıl atılır

22 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Oppo A9 sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vereceğiz. Konumuzla alakalı bilgi vermeden nelerin yapılması gerektiğine değinerek sonrasında Oppo A9 format atma işlemini siz takipçilerimize anlatacağız.

İşletim sistemini olan bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlara virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışı, teknik servis öncesinde cihazların içindeki tüm bilgiler silinerek verilmektedir.

Başta Oppo A9 formatlama öncesi veya diğer cihazlarda da olduğu gibi mutlaka bir yedeğini alınız. Cihazın içinde yer alan telefon rehberi, notlar, fotoğraf ve videoların birer yedeklemesini yapınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Android tabanlı Oppo A83 yedeğini aldıktan sonra şimdi sıra geldi Oppo A9 silme işlemine bunun için iki farklı yöntemle sizlere anlatacağız.

Oppo A9 NASIL SIFIRLANIR

Telefonun içinde tüm bilgileri fabrika ayarına geri almak için telefonun içindeki menüleri kullanarak temizleyeceğiz. Oppo A9 hard reset atmak için Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Telefonu sıfırla > Sil bu adımları takip ederek cihazı silebilirsiniz.

Şimdi sıra geldi Oppo A9 fabrika ayarına dönmek için telefonun üzerinde yer alan donanım tuşlarını kullanmaya geldi.

OPPO A83 NASIL FORMAT ATILIR

Oppo A9 fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

  • Telefonun sesini kısma + güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • English
  • Wipe Data
  • System reboot now

Yukarıda adımları kullanarak Oppo A9 fabrika ayarına geri almak için bu menüleri kullanacağız. Bu menüleri telefonun sesini açma tuşu ile birlikte güç düğmesini kullanarak menülerin üzerine gelerek kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Oppo A9 format atmak hakkında bilgi verdik. Telefona format atma esnasında doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayız. Konuyla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın