Mobil

Oppo A33 Format nasıl atılır

Oppo A33 Format nasıl atılır

Merhabalar, bu yazımızda Oppo A33 format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce önemli bilgiler verdikten sonra Oppo A33 sıfırlama konumuzu sizinle paylaşacağız.

Oppo A33 başta olmak üzere diğer işletim sistemli cihazlarımıza virüslerin bulaşması, don, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları ve teknik servise vermeden önce genellikle cihazlar sıfırlanmaktadır.

Oppo A33 formatlama öncesinde cihazımızın tüm yedeklemesini almayı unutmayın. Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyin.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

 

Oppo A33 silme işlemi öncesinde cihazın yedeklemelerini yaptıktan sonra son olarak şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerekirse şarja bağlı olarak cihazımızı öyle sıfırlayınız.

OPPO A33 FORMAT NASIL ATILIR

Oppo A33 hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım telefonun menülerini kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Sil yukarıda adımlarla cihazımızın içindeki tüm bilgileri temizleyerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adımlarla cihazın içindeki bilgileri silebiliyoruz. Son yöntem cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı fabrika ayarına döndürmek olacaktır.

OPPO A33 NASIL SIFIRLANIR

Oppo A33 fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

# Telefonu kapalı konuma alın

# Sesi kısma tuşu + güç tuşu birlikte basınız

# Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun

# Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin

# Wipe Data

# Reboot System Now

Yukarıda adımları cihazın sesini açma tuşu ve güç tuşu yardımı ile bu menülere gelebilirsiniz. Böylece cihazımızı format atmak için yeniden başlatıyoruz. Bu işlem esnasında işlemi yarıda kesmeyin ve üzerinden herhangi bir parça sökmeyin.

Bu konumuzda Oppo A33 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL