Sponsorlu Bağlantılar

Numara vermeden Mesajlaşma Uygulamaları

8.602 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Zeynep

Soru Gönder : Merhaba Adem Bey , Telefon numarası vermeden anlık mesajlaşma yapabileceğim uygulama var mıdır? önerebileceğiniz uygulamalar nelerdir? şimdiden teşekkürler

tictoc acconut delete - tictoc hesap silme

Cevap : Günümüzde yaygınlaşan internet kullanımı ve akıllı telefonlar ile birlikte bir çok uygulama’da bununla birlikte geliştirildi. Bunlar arasında Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en yaygın olarak Whatsapp app uygulamasıdır. Fakat bu son derece yaygın olan bu uygulamadan dezavantaj olarak telefon numarasının olması gerekmektedir. Buna alternatif uygulamalar olarak telefon no’su vermeden kullanılabilecek ve yaygın olarak kullanıcı adı ile ekleyebileceğiniz mobil uygulamalar arasında MessageMe , Tictoc , Line , WeChat , Tango ( adres rehberinden arkadaşları alıyor daha sonra kullanıcı adı ile iletişim kurabiliyorsunuz ) , SnapChat gibi uygulamalarda telefon numarası görünmeden ve telefon numarası vermeden diğer kullanıcılar ile mesaj gönderebilirsiniz.

anlık mesajlaşma uygulamaları olarak sizinde tavsiye edeceğiniz uygulamalar var ise yorumlar bölümünde bırakabilirsiniz.

Arama Tags & Etiketler ;

anlık mesajlaşma uygulamaları , telefon numarası vermeden mesajlaşma , telefon numarası görülmeden mesajlaşma , telefon numarası görülmeden anlık mesajlaşma uygulaması , telefon numarası olmadan mesajlaşma , anlık mesajlaşma uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın