Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Hizmetine Erişemedik Sorunu Çözümü

307 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix sorunlarından biri olan Netflix hizmetine erişemedik. Mevcut bir ağa bağlanmak ve Netflix’i kullanmak için Ağ Ayarlarını kontrol edin (-100 ) uyarı mesajı ve bununla ilgili çözüm yöntemlerinizi sizlerle paylaşacağız.

Son zamanlarda eve kapandığımız aylarda, vakit geçirmek için birçoğumuz farklı eğlencelere, hobilere yöneldik.

 Netflix video içerik platformu kullanıcıların çokluğu fazla oldukça farklı hata kodları ile karşılaşmaları da mümkündür. Bu hata kodu olarak da Netflix hizmetine erişemedik. Mevcut bir ağa bağlanmak ve Netflix’i kullanmak için Ağ Ayarlarını kontrol edin (-100 )  biridir.

Bu sorun genel olarak internet ağının olmadığından kaynaklı olarak yaşanmaktadır. Evinizde internet ağınızı kontrol ediniz veya mobil internet ağı kullanıyorsanız bağlantınızı kontrol etmek olacaktır.

Farklı bir ağa geçerek Netflix hizmetine erişemedik. Mevcut bir ağa bağlanmak ve Netflix’i kullanmak için Ağ Ayarlarını kontrol edin (-100 ) problemini tekrar kontrol ediniz.

Kullanıcılardan bazılarının düştüğü hata telefon faturalarından kaynaklı veya faturasız hatlarda internet bakiyesinin yetersiz olduğu için yukarıda verdiğimiz hatayı alabilmelerdir. Eğer internette ile ilgili sorununuz olmadığını düşünüyorsanız o zaman birde aşağıda yöntemi deneyiniz.

Son zamanlarda Google Webview sorunu nedeniyle uygulama hataları oluşmaktadır.

Netflix hizmetine erişemedik. Mevcut bir ağa bağlanmak ve Netflix’i kullanmak için Ağ Ayarlarını kontrol edin (-100 )

Bunun için birde Android telefon veya tablette Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Android System Webview > ayarlara girdiğiniz ve son güncellemeleri kaldırınız.

Cihazı yeniden başlatınız daha sonra tekrar Netflix uygulamasına girerek Netflix hizmetine erişemedik. Mevcut bir ağa bağlanmak ve Netflix’i kullanmak için Ağ Ayarlarını kontrol edin (-100 ) hatasının olup olmadığını kontrol edin.

NETFLİX YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Netflix hizmetine erişemedik. Mevcut bir ağa bağlanmak ve Netflix’i kullanmak için Ağ Ayarlarını kontrol edin (-100 ) sorunu nasıl çözülür konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer Netflix problemleri için Netflix yardım ve destek hattı sayfamızdan bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın