Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Faturalama günü tarihini değiştirme

59 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix ödeme tarihi veya farklı adıyla hesap kesim tarihi nasıl değişir konusunda bilgi vereceğiz.

Netflix hesap oluşturduğunuzda dijital yayınları izlemek için abone olduğunuzda kredi kartı, sanal kart, banka kartı bilgilerine girerek faturalandırma işlemini başlatabilirsiniz. Ödeme yaptığınız ay süresince izleyebilir daha sonra yeniden faturalama yapabilirsiniz.

Bu yöntem belki hesap kesiminizden birkaç önce güne denk gelebilir faturalandırma tarihi sizin için uygun olmayabilir. Bu Netflix ödeme gününü değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda nasıl yapılır, nasıl değişir konusunda bilgi vereceğiz.

NETFLİX FATURA KESİM TARİHİNİ DEĞİŞTİRME

Netflix fatura kesim tarihi değiştirmek için yapacağınız işlem NETFLİX oturumunu açıyoruz. Daha sonra Sağ üst köşede HESAP yazan kısma giriyoruz.

Faturalama gününü değiştir ya da direk olarak “https://www.netflix.com/simplemember/billingdateedit” adresi üzerinden giriş yaparak burada “yeni fatura gününüz” yazan yerde faturalanma, kredi kartından kesim tarihini bu alandan değiştirebilirsiniz.

Ayın herhangi bir gününü kredi kartı kesim zamanına göre buradan belirleyebilirsiniz. Böylece buradan kesim tarihini değiştirmiş oluyorsunuz.

Küçük bir hatırlatma göreceksiniz. Faturalama tarihini değiştirirseniz ilk ay için para iadesi talep edemeyeceksiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu uyarıya dikkate alarak fatura ödeme tarihini o şekilde değiştiriniz. Bu yazımızda netflix faturalama tarihi değiştirme konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazı; Smart Tv’ye Netflix Kurulumu

Bu yazımızla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı ücretiz olarak paylaşabilirsiniz. Diğer konular için destek hattı sayfamızdan sorularınızı sorabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın