Sponsorlu Bağlantılar

Net Framework Nedir / Nereden Yüklenir?

509 views
Sponsorlu Bağlantılar

Net Framework Nedir?

. Net Framework Bilgisayara işletim sistemi yani Windows 10, Windows 7, Windows 8, – Xp vb sistemlerin kurulduk dan sonra kurulacak programların düzgün çalışmasını sağlayan hatta bazen program kurulacağı zaman program tarafından kurulmasını isteyen bir platform dur.

Programların her birini bir konut ( ev ) olarak düşünün bir eve başlandığında önce temelin atılması gerekmektedir. sonra kalıpların atılması , betonun dökülmesi duvarların örülmesi  düşünün .

 

net framework

Programcılarında her defasında yeni bir program yazıldıklarında böyle kalıpların zor olacağı için hazır bir yapı kullanmak isterler programcılara sadece duvar çekmek kalır. Bu Nedenle programların kullanılması için .Net Framework kullanılması gerekmektedir.

peki Net Framework nereden kurarım ?  “http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=17851” adresi üzerinden bu yazılımı bulabilirsiniz. Sistem Gereksimi dil seçimini hepsini buradan bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın