Sponsorlu Bağlantılar

NCZ uzantılı dosya nasıl açarım

126 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuza NCZ dosya açma konusunda NCZ dosyası nedir, NCZ dosyası nasıl açılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

NETCAD NEDİR

Harita mühendisliği ve şehir plancıları için geliştirilmiş CAD tabanlı bir çizim programıdır. Şehir planlama için geliştirilmiş bu yazılım mühendisler tarafından geliştirilmektedir. Bu konumuzda NETCAD programına ait dosya uzantısı olan NCZ dosyalar nasıl açılır hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bir kullanıcımıza tarafından tarafımıza sorulan soruda NCZ dosyasını açma hakkında tarafımıza soru gönderilmiştir. Bizde sizlere bu dosyanın nasıl açılacağına dair aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.

NCZ DOSYASINI AÇMA

Bu program türünü harita mühendisleri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. NCZ uzantılı dosya açmak için AUTOCAD programı yardımıyla dosya tipi DXF seçildiğinde açılabilmektedir. Yeni nesil AUTOCAD programı aracılığı ile kolaylıkla açabilirsiniz.

Bu yazımızda NETCAD uzantısı olan NCZ dosyası nasıl açılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021 – 2022 – 2023 – 2024 –  2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın