Sponsorlu Bağlantılar

mysearchpage.net yönlendirme sayfasını kaldırma

77 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın Tarayıcılarını etkileyen MySearchPage.net arama motorunu AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan biraz ön bilgi verelim. MySearchPage.net arama sayfası ve buna benzer arama motorlarını  bilgisayarımıza Deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak  tarayıcıları etkiler.

MySearchPage.net Arama motorunu nasıl temizleriz bunun hakkında sizlere manuel yada program kurarak nasıl kaldıracağız bilgi vermek istiyorum.

MySearchPage.net Manuel olarak Kaldırma ;

Bilgisayarımızın tarayıcısını etkileyen bu arama motorunu Manuel olarak el ile temizleyeceğiz. Bunun için daha önceden hazırladığım Aramasayfam izleyerek aynen MySearchPage.net için uyarlayabiliriz.

  Program Kurarak MySearchPage.net yönlendirme sayfasını kaldırma ;

Konu başında dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner programını kuracağız ve kullanmaya başlayacağız.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ? 

Adwcleaner programını kurduk dan sonra adwwcleaner programı nasıl kullanılır sizlere video halinde gösteriyorum. Adwcleaner programı ile bilgisayardaki zararlı kodları sildik den sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarda silinen zararlı kodları sizlere rapor halinde verecektir.

adw

 

Bilgisayarımız yeni başladık dan sonra bilgisayarda yüklü Mozilla-Explorer-Yandex-Chrome gibi tarayıcıların Özellikler bölümüne gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Özellikler bölümüne girdik den sonra hedef kısmında MySearchPage.net uzantısını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz . Unutmayınız bunu tüm tarayıcılarda uyguluyoruz. Son olarak tarayıcıların Ana sayfa ayarlarını Google yada bir Başka siteye ayarlayarak işlemi sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın