Sponsorlu Bağlantılar

mso.dll hata çözümü

86 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Bu konumuzda mso.dll hatası nasıl çözülür bununla ilgili olarak sorularınıza cevaplar vermeye çalışacağız.

Soru cevap sayfamızdan gönderilen bir soru da bilgisayarda mso.dll eksik, hatalı denmektedir.

Böylece olunca bazı programlar çalışmamaktadır. Bununla ilgili olarak mso.dll sorunu çözümü ile ilgili bir çözüm önerisi var mı? Şeklinde bize soru ziyaretçimiz tarafından sorulmuştur.

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler, mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır.

Bu konumuzda mso.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. mso.dll hata mesajı alıyor iseniz mso.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda mso.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak mso.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

mso.dll Problemi Nasıl Çözülür?

mso.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.

DLL DOSYASI NEREYE ATILIR

(Windows 95/98/Me) C:\Windows\System (Windows NT/2000) C:\WINNT\System32 (Windows XP, Vista, Win 7, Win 10) C:\Windows\System32 klasörü içine atıyoruz.

Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

mso.dll çözümü , mso.dll Windows 10 , mso.dll Windows 7 , mso.dll hatası nasıl çözülür , mso.dll sorunu nasıl çözülür , mso.dll problemi , mso.dll error , mso.dll sorunsalı nasıl çözülür , mso.dll kesin , mso.dll yorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın