Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Youtube Tam Ekran Uyarısını Kaldırma

4.376 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfa takipçimiz Sayın Hakan Çakmak tarafından Gönderilen ve Mozilla ( Firefox ) kullananlar için Youtube izlerken karşımıza çıkan Tam Ekran Uyarısının Nasıl kaldırılacağı Hakkında küçük bir bilgi paylaşımı yapacağım.

youtube tam ekran hatırlatması

 

Mozilla tarayıcınızda youtube videolarını tam ekrana geçerken karşınıza yukarıda gibi bir uyarı ekranı çıkacaktır her defasında çıkmaya başladığında ise can sıkıcı bir durum söz konusu olacağı için bunu iptal etmenin bir yolu vardır. Hakan Çakmak Hocamız tarafından Mozilla ipuçları olarak sizlere bunun nasıl paylaşılacağını anlatmaya çalışacağım.

Mozilla ( Firefox ) Tarayıcımızı açıyoruz ve Adres Çubuğuna Gizli Ayarlara Girmek için kodumuzu yazıyoruz.

about:config

mozilla firefox ayarlar - about config

 

Bu uyarı ile karşılaşacaksınız Burada Yanlış yapacağınız bir ayar Tarayıcınızın düzgün çalışmayacağını söylemekte ve Dikkatli olmanızı istemektedir. Şimdi Söz veriyorum Dikkatli olacak butonu basıyoruz.

mozilla youtube tam ekran ayarı

 

arama yerine ise aşağıdaki ayar kodunu yazıyoruz.

full-screen-api.approval-required

Bu kodu Mozilla tarayımızda buluyoruz ve iki kere çift tıklayarak Değer kısmının true iken bunu False yapıyoruz bunun olmasına dikkat ediniz. Böylece Tarayımız dan çıkarak Youtube videolarının artık tam ekran uyarısını kaldırmış oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Mozilla Youtube Tam Ekran Uyarısını Kaldırma (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. yukaridaki anahtari bulamazsaniz (mesela bende yok) full-screen-api.warning.timeout anahtarini aratin ve degeri 3000 den 0 yapin!

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın