Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla betik yanıt vermiyor hatası çözümü

1.366 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında “betik yanıt vermiyor” hatası ve bununla ilgili olarak bu sorun nasıl çözülür? Alakalı sizlere çözüm yollarını vermeye çalışacağız.

Bu sorunu genelde firox, mozilla tarayıcı kullananlar arada sırada rastlamak görmek mümkündür. Bu genelde tarayıcının fazla yorulması, işlemciyi aşırı tüketmesi nedeniyle oluşabileceğini söyleyelim. Bu durumda betiği durdur hatası olarak sık sık’da görebilirsiniz.

Sayfaya aşırı yüklenmesi nedeniyle betik meşgul, ya da meşgul uyarılarını alabilirsiniz. Şimdi bizim bu konumuzda betik Uyarı: Betik yanıt vermiyor sorunu çözümü için aşağıdaki çözüm yollarını denemeye çalışacağız.

BETİK YANIT VERMİYOR NASIL ÇÖZÜLÜR?

Uyarı: Betik yanıt vermiyor

Bu sayfadaki bir betik meşgul veya yanıt vermeyi bırakmış olabilir. Betiği şimdi durdurabilir, hata ayıklayıcıda açabilir veya betiğin çalışmasına devam etmesine izin verebilirsiniz.

Yukarıda uyarı mesajını sizde mozilla web browser, internet tarayıcınızda alıyorsanız aşağıdaki adımları denemek suretiyle çözmeye çalışacağız.

  • Tarayıcınızı açınız ve “about:config” tırnak işaretleri olmadan bu komutu yazınız. Enter tuşuna basarak geçiniz.
  • max_script_run_time” ayarını bulunuz ve çift fare tuşu ile açınız. Açtıktan sonra bu değeri “20” yapınız. Bu değeri değiştirdikten sonra tarayıcı yeniden başlatınız.

Tarayıcıdan bu değeri değiştirdiğiniz de betik yanıt vermiyor hatası büyük olasılıkla düzelecektir. Bu sorun sonrasında eğer tarayıcınızda yine aynı sorunları yaşıyorsanız tarayıcıda fazla sekme açmamaya bakınız.

Bu konumuzda betik yanıt vermiyor uyarı mesajını aldığınız tarayıcıda sorun nasıl çözülür? Bunu sizlere anlatmaya çalıştık betik yanıt vermiyor sorunu çözümü için alternatif çözümleriniz için sayfamızda yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın