Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word’de yazıların altını çift çizgi ile yazma

404 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Word yazılarında çift çizgi kullanmak konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Word’de sürekli yazılar yazıyor ve belirli kelime veya cümleleri daha iyi ifade ederek dikkat çekmek istiyorsanız yazıları çift çizgi ile belirterek vurgulayabilirsiniz.

Word yazıları çift çizgi ile yazmak için bizde bu konumuzda nasıl yazılır, nasıl yapılır bunu yazımızda siz takipçilerimize ve merak eden kullanıcılara vermeye çalışacağız.

WORD ÇİFT ÇİZGİ YAZI YAZMA

Microsoft Word’de yazılarınızı çift çizgi ile vurgulamak için bunun iki farklı yöntemini sizlerle paylaşacağız.

# İlk yöntem yazılarını fare ile seçtikten sonra en hızlı ve pratik olarak çift çizgi çekmek için CTRL + SHİFT + D tuşlarına birlikte basarak kolaylıkla yazıların altını çift çizgi ile belirtebilirsiniz.

Bunu dışında Microsoft Word çift çizgi yazmak için Giriş Sekmesinde yazı tipinin alında bulunan gövdeden seçtiğiniz yazıları altı çift çizgi ile yazabilirsiniz.

Yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi Microsoft Word altı çift çizgili yazılara eklemek bu şekilde gerçekleşmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Microsoft Word’de altı çift çizgili yazı yazma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın