Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Windows 8 Xbox Güncellemesi

258 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Xbox bağlantılı Windows 8 uygulamalarının güncelleme döngüsü alma sürecinde olduklarını Nelson aracılığı ile duyurdu. Güncelleme dalgası Xbox oyun uygulamaları da dahil ve Xbox SmartGlass ortağı medya uygulamaları da var.

Windows 8 ve Windows RT sistemlerinin her ikisinde de yeni bir kod almalısınız. Güncelleme dün itibariyle yayınlandı ama şirkete göre dünyanın her yerindeki kişilere ulaşması birkaç gün alabilir. Güncellemelerin hedefi, “oynanabilirliği daha basit ve kişisel” hale getirmek. Bu amaçla, Xbox oyunlarını dijital aleme yeniden kabullendirmek, belki de sizin en son oynadığınız oyunun gösterişi de yapılmayacak.

Güncellemeler ile aynı zamanda özellik etkilerinde içerik için daha iyi indirme hızı ve güçlü birey kişiselleştirmeleri sağlamak için daha yumuşak bir erişim sağlanacak. Xbox Live ile mesajlaşma güncellemeler ile Windows 8 içerisindeki uygulamanın daha düzgün olması için çalışılmış. SmartGlass ise güncellemenin ardından, eğer uyumak istemiyorsanız ikinci bir ekran olarak size hizmet edecek.

Her üç – dört yılın ardından Microsoft’tan gelen büyük haberlere alıştık. Microsoft gözlemcisi ve yazarı Paul Thurrott, “Biliyor musunuz, benim şikayet merkezim yeteri kadar hızlı çalışmıyor olsa gerek. Yapılacaklar birdenbire hızlı hareket ediyor. Ve onu seviyorum” şeklinde gelecek olan güncelleme ve iyileştirmeler ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi.

Xbox ekibi uygulamaları için Microsoft Windows 8 için gelen geç güncellemelerin aslında şaşırtıcı olmadığını düşüyor. Uygulamaların iletişim grubu da son zamanlarda gelen güncellemelerden ve Microsoft Windows 8 ve diğer Microsoft ürünleri için iyileştirmelerin üst üste geleceği konferans olan Build 2013’ün duyurusunu yaptı.

Build 2013 San Francisco’da düzenlenecek ve Windows 8, Windows Server, Azure Cloud işlem hizmetleri ve son güncellemeleri alan diğer ürünleri içeriyor. Microsoft bu konferans serisi ile halka açık olarak ilk kez Windows 8 için iyileştirmelerin geldiğini kabullenmiş görünüyor.

Microsoft tanıtıcı bir web sitesi inşa etmiş ve bu yıl çıkacak olan Windows 8 için Windows Blue güncellemesi yakında çıkacak. Windows Blue, Windows 9 değil, bunun yerine özellik yükseltmeleri ve Windows 8 ihtiyaçları için kullanıcı deneyimlerini düzenlemek olarak ifade ediliyor.

Build 2013 için kayıt 2 Nisan’da başlıyor ve bilet maliyetleri 1595 $ ve 2095 $ arasında değişiyor. Kaynak ” Bebga “

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın