Sponsorlu Bağlantılar

Messenger da çıkarılan kişiyi tekrar ekleme

105 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda daha önce messenger da arkadaş olduğunuz kişiyi herhangi bir nedenle messenger den çıkarttıktan sonra tekrar geriye ekleme konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorulardan birinde bir kullanıcımız tarafından arkadaş olduğum kişi ile kavga ettikten sonra ben bunu Facebook Messenger’dan arkadaşlıktan çıkardım.

Daha sonra arayı düzeltince tekrar bunu arkadaşlık listesine eklemek istiyorum ama bulamıyorum, yazıştığım bu kişiyi tekrar eklemek istediğimde bulamıyorum.

Geriye nasıl eklerim konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Konumuz ve diğer konularda sorularınız için soru ve cevap sayfamızı kullanarak sizde bizlere sorunlarınızı iletebilirsiniz.

MESSENGER ARKADAŞ EKLEME

Arkadaş eklemek istediğiniz kişiyi Sohbetler kısmından eklemek istediğiniz kişiyi seçiniz. Konuşmanın en üst kısmında kişi adına dokun.

Aşağı doğru inerek Grup Kur’a dokunun. Eklemek istediğiniz kişiyi seçin ve Tamam diyerek İOS işletim sisteminde İphone ve İpad cihazlarda kişiyi tekrar eklemeniz mümkündür.

Android işletim sistemli mobil telefon veya tabletlerde messenger arkadaş ekleme işlemini ise aşağıda gibidir.

Sohbetler kısmından eklemek istediğiniz kişiyi açınız. Konuşma penceresinin en üstünde kişi adına dokunuz.

TAVSİYE VİDEO;

Ekranı aşağı doğru indirdiğinizde “arkadaşının adı” “grup adı” yazan yere dokunun. Eklemek istediğiniz kişi adına dokunun ve Tamam diyerek işlemi bitirin.

TAVSİYE YAZI; Messenger sohbet simgelerinin anlamları nedir

Yukarıda adımlarla messenger arkadaşınızı tekrar, yeniden eklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın