Sponsorlu Bağlantılar

Meraklısı için Youtube ilk yüklenen videosu

88 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en popüler video içerik platformu olan ABD video barındırma sitesi Youtube ilk yüklenen video merak eden mutlaka olmuştur.

Youtube kurucularından olan Jawed Karim tarafından 23 NİSAN 2005 yılında yüklenmiştir. Youtube ilk yüklenen video ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir hayvanat bahçesinde çekilmiştir.

Merak eden kullanıcılar araştırdığında ön plana çıkan video ilgi gördüğü için izlenme rekoru kırdı. Youtube ilk yüklenen video olarak araştırıldığında Bangladeş asıllı Jawed Karim tarafından “Me at the zoo” yani “Hayvanat bahçesinde ben” adıyla 23 NİSAN 2005 tarihinde yüklenen tarihe geçmektedir.

YOUTUBE İLK YÜKLENEN VİDEO;

Youtube ilk videosunda bir fil önünde “bu filler uzun gövdelerin sahip olmasının harika olduğu” hakkında video paylaşımda bulunmaktadır.

Youtube ilk yüklenen video olarak araştırma yapan kullanıcılarımız için bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın