Sponsorlu Bağlantılar

Meizu telefon ekran görüntüsü nasıl alınır?

419 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda meizu telefonda ekran görüntüsü alma konusunda siz takipçilerimize bilgiler vermeye çalışacağız. Android işletim sistem tabanlı bu cihazlarda ekran görüntüsü çekmek için nasıl yapılır? Konusunda siz takipçilere bilgiler vereceğiz.

MEİZU EKRAN RESMİ ÇEKME

Meizu ekran görüntüsü almak aslında oldukça kolay bunun için yapacağımız işlem olarak siz takipçilere şu şekilde tarif edebiliriz.

Mevcut kullandığımız telefonda ekran görüntüsünü almak için SES KISMA TUŞU + GÜÇ TUŞU birlikte bastığınızda deklanşör sesini duyacaksınız.

 

Telefonun bu iki tuşunu kullanmak suretiyle cihazınız ekran görüntüsünü çekebilirsiniz. Ekran görüntüsü telefonun fotoğraf galerisine kayıt edilecek ve oradan derleme, düzenleme yapıldıktan sonra istediğiniz sosyal ağlar veya uygulama üzerinden gönderebilirsiniz.

MEİZU SCREENSHOT

Bu konumuzda meizu ekran görüntüsü alma konusunda siz takipçilerimize bilgiler sunduk, bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın