Sponsorlu Bağlantılar

Meizu Note 9 format nasıl atılır

40 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Meizu Note 9 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce bir önemli püf noktası verdikten sonra Meizu Note 9 sıfırlama konusunda bilgilerimizi aktaracağız.

Meizu Note 9 ve diğer işletim sistemine sahip cihazlarda genellikle virüsler, teknik servise vermeden ve ikinci el satışları öncesinde cihazlar sıfırlanmaktadır.

Meizu Note 9 hard reset atma işlemi öncesinde cihazın içindeki bilgilerin tümünü yedeklemeyi ihmal etmeyin.

Telefonun içinde bulunan fotoğraflar, video, önemli notlar, telefon rehberini mutlaka yedekleyiniz. Acil durumlarda aksi durumlarda geri alabilmek amacıyla yedekleyin.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Telefon yedekledik ve sıra geldi telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja bağlı olarak cihazı sıfırlayınız.

 

MEİZU NOTE 9 NASIL FORMAT ATILIR

 

Meizu Note 9 cihazı iki farklı yöntemle formatlayacağız. İlki Android tabanlı işletim sistemli telefonların içinde bulunan menü yardımı ile sileceğiz. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerini sil > Telefonu sıfırla > Her şeyi Sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki tüm verileri bu şekilde silebiliriz. Şimdi sıra geldi Meizu Note 9 silmek için cihazın üzerinde fiziksel tuşları kullanarak tüm verileri silelim.

MEİZU NOTE 9 NASIL SIFIRLANIR

Meizu Note 9 fabrika ayarına geri almak için fiziksel tuşları kullanarak cihazın içindeki verileri sileceğiz. Bunun için telefonun üzerinde Sesi açma + Güç tuşu birlikte kullanacağız.

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Telefonun üzerinde yer alan sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basınız.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • System Upgrade & Clear Data
  • System Upgrade bu tercihin önündeki onay işaretini kaldırın
  • Clear Data bunun önündeki onay işaretinin olduğundan emin olun.
  • Start

Yukarıda bu adımlarla Meizu Note 9 silme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzda Meizu Note 9 fabrika ayarına geri döndürme işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Konuyla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın