Sponsorlu Bağlantılar

Mavi Ekran – SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION – 0x0000003b Hatası

563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu yazımızda Bilgisayarınızda oluşan Mavi Ekran hatalarından bahsedeceğim , Mavi Ekran hataları genelde yeni donanım taktığınızda kaynaklanır yeni almış olduğunuz donanım parçaları diğer donanımlar ile çakışma yaparak yada Sürücülerinin tam yüklenememesinden kaynaklı olarak bu hata yaşanır.

Bu konumuzda SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION – 0x0000003b hatası üzerinde duracağız. Bu hatalar video izlerken yada oyun oynarken kaynaklı olarak gelişir . Bu hata Ekran kartı , veya Ram kaynaklı olabileceği ihtimali ile Ramlerinizi Bilgisayarınızda teker teker takarak deneyiniz ramlar arasında sorun var ise bundan kaynaklı olabilecektir.

Eğer bunlara sıkıntı yok ise Ekran kartınız Driverini Güncel sürücüler ile tekrar deneyiniz.  Son Eklediğiniz Donanım parçalarını tekrar takar çıkar yöntemi ile deneyerek sorunun hangi donanım parçası kaynaklı olduğunu tespit ederek Driver güncellştiriniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın