Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü Bilgisayarmı Dizüstü Bilgisayarmı almalıyım.

469 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir bilgisayar almayı düşünüyorsunuz ve aklınıza ilk gelen soru ise Masaüstü bilgisayarmı yoksa Dizüstü bilgisayarmı alıyım diye gelmektedir.

Unutmayalımki Dizüstü bilgisayarlar  Masaüstü bilgisayarlardan daha pahalıdır buda bizi maddi bakımdan yorabilir bunun ilk önce planını çizmek gerekir . Alacağınız Bilgisayarı ne amaçla alıyorsunuz oyun mu amaçlımı Grafik çizim amaçlımı yoksa internetde sörf amaçlımı kullanacaksınız ?

Oyun ve Grafik çizimi amaçlı düşünüyorsanız kesinlikle Masaüstü bilgisayarları tavsiye ederim çünkü ısınma sorunu ortaya çıkacaktır.Dizüstü bilgisayarların elektronik aksamları daha küçük olduğu için çabuk ısınacak ve belli bir süre sonra parçalarda ve kullanımında sıkıntı yaşabilirsiniz.

Bilgisayar Çabuk ve hızlı teknolojiye yenik düşebilirler yeni bir modeli çıkabilir ve elinizdeki yeni bilgisayarlar bir bakmışınızki eski bilgisayar haline dönüşmüş olabilirler bu yüzdendirki Masaüstü bilgisayarlar çabuk upgrade ( yükselte bilir ) olacağı için eski demode olan parçayı çıkarıp yenisi takabilirsiniz.

Eğer evinizde iş yerinizde bilgisayar varsa sık sık iş gezilerine çıkıyorsanız işyerinizi dizüstü bilgisayarlarla yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın