Sponsorlu Bağlantılar

MAGAZİNO ÜYELİK İPTALİ

499 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Türk Telekom tarafından genelde habersizce üye yapılan magazino üyeliğinde telefon numaranızın mobil ödemeye kapalı olması halinde bile ücret kesilerek yapılan ve iptal edilmediğinde her ay yenilenerek faturaya yansıtılan magazino üyelik iptali nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalışacağız.

Bu üyelik genelinde mobil telefonlarda internette sörf yaparken karşınıza çıkan reklamlar aracılığı ile üyelik yapıldığı bilinmektedir. Magazino‘da eğer internette gezerken çıkan reklamlara dikkat etmeniz gerekecektir yoksa her an bir servise üye olabilirsiniz.

Magazino üyelik iptali konusunda sizlere gerekli bilgi vereceğiz, bu işlem öncesinde telefonu mobil ödeme kapatmanız en sağlam ve güvenli olan işlemdir.

MAGAZİNO ABONE İPTAL ETME ;

Magazino üyelik iptal etme işlemi için kullandığınız telefondan iptal magazino yazarak 3435 sms atmanız gerekecektir. Avea ve sonradan birleşme ile Turk Telekom olarak kullanılan gsm operatöründe eğer bu işlem sonrasında magazino abone iptal etme işlemi gerçekleşmezse bulunduğunuz telefon operatörü müşteri temsilcileri ile iletişime geçmelisiniz.

Aylık 20 TL faturanıza yansıyan bu magazino abone iptal işlemini dönem içinde iptal ettiriniz bu tür hizmetlerde genel olarak para iadesi pek bulunmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın