Sponsorlu Bağlantılar

Logonui.exe Hatası ve Çözümleri

9.920 views
Sponsorlu Bağlantılar

Logonui.exe dosyası Microsoft tarafından geliştirilmiş bir yürütülebilir dosyadır. Bir kullanıcı oturum açtığında grafiksel kullanıcı ara birimini uygular. Bu dosya C:\Windows\system32 klasörü içerisinde bulunur ve özgün çalışır.


LogonUI.exe 0xc000001d

 

logonui.exe dosyası virüs , solucan , trojen veya diğer zararlı yazılımlar ile hasar görmüş bozulmuş ise size logonui.exe hatası verebilir. bu hatalar’da bilgisayarımız ilk açtığımızda ve program aralarında sorunu yaşatabilir.

Logonui.exe Sorunu Nasıl Çözülür ?

Bu dosyası İnternet üzerinden indirip C:\Windows\Syste32 klasörü içerisine atalım . logonui.exe dosyasını İnternet üzerinden “http://dlldownloadfree.com/tr-tr/LogonUI/”  adresi üzerinden  indirip klasörün içine attık’dan sonra bilgisayarı yeniden başlatalım .

Başka bir çözüm yolu ise Bilgisayarınıza açılışta başlangıç onarım yani startup repair yapabilir yada sistem geri yükleme yaparak logonuie.exe hatasını çözebiliriz.

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır ?

Arama Tags & Etiket ;

logonui.exe nasıl çözülür , logonui.exe Windows 10 , logonui.exe sorunu , 0XC87e55a0 hatası , 0xc000001d sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Logonui.exe Hatası ve Çözümleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın