Sponsorlu Bağlantılar

{ Resimli Anlatım } İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

1.393 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda instagram hesabı oluşturmayı anlatacağım . İnstagram üzerinden resim ve kısa video paylaşımı yapabileceğiniz ve son derece popüler bu uygulamada yeni bir hesap açmak için bir mobil uygulamanız olması gerekmektedir. Bu uygulamaları cihazınıza göre android işletim sistemleri için google store , ios işletim sistemleri için apple store den instagram uygulamasını indiriyoruz.

İnstagram Hesabını cihazınıza indirdik den sonra artık bundan sonra yeni bir İnstagram hesabı oluşturmaya geldi. Bundan sonra yapacağınız iş oldukça kolay ;

instagram hesap oluşturma

 

İnstagram üyesi olmak için Kaydol Yazan Yere Bir kere dokunuyoruz ve kullandığınız bir mail adresi giriyorsunuz.

Kullanıcı adı ve Şifre giriyorsunuz burada sistem’de kayıtlı bir kullanıcı adı var mı yok mu kısa bir süre ile kontrol ediyor eğer sistemde kayıtlı bir kullanıcı adı var ise kırmızı işaret ile sizi uyarıyor bu kullanıcı adını alamazsınız diye eğer yoksa yeşil renk oluyor.

instagram hesap açma

Diğer Adımda isteğinize göre Adınızı veya Soyadınızı ve Telefon numaranızı girebilirsiniz . Bu instagram hesabınızın çalınmasında geri talep de yardımcı olacaktır. Bundan Sonra artık resimlerinizi ve videolarınızı takip paylaşabilirsiniz.

Diğer İnstagram Hesap açmak için Facebook ile girip yap yazan yere basarak hiç bir kayıt işlemine gerek kalmadan Facebook ile oturum açabilirsiniz.  Bundan sonra takipçilerin , resimlerini videolarını mobil uygulama ile veya https://instagram.com/accounts/login/ adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak takip edebilirsiniz.

dikkat uyarı iconu

mail yolu ile açtığınız hesaplarda verdiğiniz e-posta adresine giriş yaparak size gönderilen doğrulama link adresini mutlaka doğrulayın. ileride hesap çalınmasında bu mail adresi gerekecektir.

 

Arama Tags & Etiket ;

instagram kaydol , instagram hesabı nasıl oluşturulur , instagram yeni hesap nasıl açılır , instagram hesabı açma , instagram hesap açma resimli anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın