Sponsorlu Bağlantılar

Klavye’de metreküp ( m³ ) İşareti Nasıl yapılır?

84.387 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar klavyesini kullanarak metreküp işareti nasıl yapılır ? bununla ilgili olarak pratik olarak bilgi vermeye çalışacağım. Metreküp bir hacim ölçüsüdür. Hacim birimi olarak işareti kısayol olarak  gösterilmektedir. Bir metre uzunluğu olan küpün hacmidir.

m³ metreküp sembolü nasıl yapılır bununla ilgili olarak bir çok değişik alternatif örnekler vardır. Bunların en pratik olanı kopya yapıştır’dır. Kargo hesaplamalarında , okul ödevlerinde , Excel , Word , Metin text dosyalarında yazı yerine metreküp simgesi olarak kullanılabilir.

Şimdi bilgisayarımızın gizli kodları olarak ascii kod kullanarak m³ işareti oluşturmayı yapacağız. ilk önce m harfini yazıyoruz ve arkasından Alt Tuşu ( basılı tutun ) + 0179 tuşlarını kodladığınız’da metreküp simgesini pratik olarak uygulaya bilirsiniz. Alt + 0179 Tuşları..

Diğer bir adım Karakter Eşlem tablosunu kullanarak m³ işaretini yapabilirsiniz. Başlat > Tüm Programlar > Donatım > Sistem Araçları > Karakter Eşlem adımlarını izlemek üzere bu simgeyi bulabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

m³ işareti nasıl yapılır? , m³ sembolü nasıl yapılır , m³ simgesi nasıl yapılır , metreküp işareti nasıl yapılır , metreküp sembolü nerede kullanılır , metreküp , kargo metreküp hesabı , metreküp nerede kullanılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın