Sponsorlu Bağlantılar

Klavyede Kuru Kafa ☠ İşareti Nasıl Yapılır?

1.328 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda klavyede kurukafa işareti nasıl yapılır? bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım. kuru kafa , kuru kelle olarak’da halk arasında konuştuğumuz ve tehlikeli yerler , tehlikeli maddeler üzerine kurukafa resmi olarak yapılarak belirtilir.

kurukafa-isareti-klavye

Eski elektrik direği , elektrik santrallerine baktığınızda kurukafa simgesini görürsünüz. Bu konumuzda yazılarınızda word ( doc ) , Excel ( xls , xlxs ) , txt dosyalarında bilgisayar klavyesi kullanarak veya en basit şekliyle kopyala – copy ( ctrl+c) ve yapıştır – paste ( ctrl+v ) yaparak en hılı şekilde kurukafa işareti yapabilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemi için arama yerine “karakter eşlemi” yazarak veya Windows 7 işletim sistemlerinde Başlat > Tüm Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Karakter Eşlem seçerek özel karakterlerin olduğu ascii kod tablosunu açabiliriz.

kurukafa-skull-and-crossbones-isareti-nasil-yapilir

Kuru Kafa ( skull and crossbones ) işaretinin unicode karşılığı U+2620 dir. Bunu Gelişmiş kısmında arama yerine yazarak kolay şekilde bulabilirsiniz.

Bu şekilde kuru kafa işareti , kurukafa simgesini kolaylıkla istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca Akıllı telefonlarda ios – iphone , ipad veya android telefonların emoji klavyelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Telefonlar için veya Diğer farklı emojiler için Kütüphane bakabilirsiniz.

>> Whatsapp Emoji Kütüphanesi <<

Aramalar:

kurukafa işareti nasıl yapılır , kurukafa sembolü nasıl yapılır , kurukafa simgesi nasıl yapılır , kuru kafa işareti , kuru kafa sembolü , kuru kafa simgesi , How to sign skull , klavyede kuru kafa , klavyede kurukafa

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın