Sponsorlu Bağlantılar

Kaynak Yolu Çok Uzun Hatası Nasıl Çözülür?

290 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda herhangi bir dosyayı bir yerden bir yere kopyalama veya taşıma işlemi yaptığınızda veya silmeye çalışıldığında  “Kaynak Yolu Çok Uzun Hatası” alabilirsiniz. Dosya taşıma işlemi sırasında bu sorunu yaşama ihtimaliniz vardır.

kaynak-yolu-cok-uzun-hatasi-nasil-cozulur

Kaynak Yolu çok uzun sorunu neden kaynaklanır , yukarıda resim içerisinde olduğu gibi açıklama içinde yazmıştır.

“Kaynak dosya adı ( adları ) dosya sisteminin desteklediğinden daha büyük , Dosyaları yol adı daha kısa olan bir konuma taşımayı veya bu işlemi gerçekleştirmeden önce dosyalara daha kısa adlar vermeyin deneyin.”

Kaynak dosya ismini daha kısa bir isim ile değiştirdiğinizde bu sorun çözülecektir. Eğer verilen isim 255 karakterden fazla ise bu hatayı alabilirsiniz. Böylece bu sorunun çözümünü sağlamış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

Kaynak Yolu Çok Uzun Hatası nasıl çözülür , Kaynak Yolu Çok Uzun Windows 10 , Kaynak Yolu Çok Uzun Windows 7 , Kaynak Yolu Çok Uzun sorunsalı çözümü , Kaynak Yolu Çok Uzun problemi nasıl çözülür , Kaynak Yolu Çok Uzun çözümü , Kaynak Yolu Çok Uzun Nasıl , Kaynak Yolu Çok Uzun error

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın