Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Hikayem Artık Daha Çok Kişi İzleyecek

124 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagramda çektiğiniz fotoğraflar veya videoları geçici 24 saatlik süre paylaşımı olan hikayem özelliği bir tık adım daha ön plana çıkarak daha fazla kişiye ulaştırmayı sağlamaktadır.

Yeni gelen özellikle sizi takip eden kişilerin veya profilinizin herkese açık olması halinde izlene bilmektedir. Eğer profiliniz açıksa bundan sonra çektiğiniz ve hikayem bölümüne attığınız resim ve videoları Keşfet Bölümünü kullanan instagram kullanıcıları tarafından izlenmesi sağlanmaktadır.

instagram-ista

Çekilen Hikayeler , keşfet bölümünde yer alması ile yeni kişiler ile bağlar sağlanabilecek böylece daha fazla kullanıcıya takipçiye sahip olabilirsiniz yapmanız gereken güzel ve hoş paylaşımlar ile kullanıcıları çekebilmekten geçmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

instagram hikayem, instagram keşfet , hikayeler instagram , instagram takipçi artırma , instagram özellikler , instagram keşfet özelliği , instagram hikayeler , instagramda yeni özellikler

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın