Sponsorlu Bağlantılar

İşkur Mobil ile İş Bulmak artık Daha Kolay ..!

175 views
Sponsorlu Bağlantılar

İşsizlik günümüzün ülke sorunu hatta diğer devletlerin sorunu diyebiliriz. Allah kimseyi işsiz güçsüz bırakmasın. okulu bitirdiğimizde , askerden geldiğimiz de yeni bir iş kurmak veya herkesin ortak diliyle iyi bir iş bulmak isteriz. Bu yüzden çalmadık kapı bile bırakmayız o yüzden gerçekten iş aramak zordur , iş aramak , iş bulmak için bir çok iş arama siteleri , kariyer siteleri ve devletin kurumu olan Türkiye İş Kurumuiskur.gov.tr ) sayesinde iş imkanları bularak kendimize bir gelecek hazırlamaktayız.

iskur-is-ilanlari

En çok kullanılan iş arama platformu olan İŞKUR , iş arayanlar için İŞKUR e Şube adı altında yeni bir uygulama geliştirdi. Artık kuruma gitmeye gerek kalmadan mobil uygulama yardımı işe iş imkanları kontrol ederek kriterlere ve iş şartlarına , iş pozisyonlarına ait iş ilanlarına uygun iş arayabilecekler. Aramalarda İl , İlçe , sokak gibi arama kriterlerine kadar geniş bir arama olanağı da sunmaktadır. Ayrıca bu uygulamadan işverenlerde yararlanabilecektir. İşverenler işçi aramak için girecekleri kriterlere göre iş tanımlamalarını yapabilecektir.

Şuan bu uygulama Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlara yüklenebilecektir. Bu uygulama daha sonra ios için Apple Store üzerinde yerini almaya başlayacaktır. belirlenecek en iyi şekilde doğru adımlarla iş bulmak daha kolay olacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

iş ilanları arama , iş arama , iş bulma , işkur iş ilanları , iş nasıl bulunur , masa başı iş ilanları , memurluk iş ilanları , işçi ilanları , işçi arayanlar , iş arama siteleri , işveren sistem girişi , işverenler için , nereler işçi arıyor , hangi firmalar iş arıyor , hangi şirketler iş arıyor , hangi bakanlıklar memur alacak , iş alacak kurumlar , iş alacak şirketler , iş arama motoru , iş arama uygulaması , iş arama , iş arama izni , kamu memur alımı , kamu işçi alımı , yurdışı işçi , yabancı işçi alımları , Alo 174 , işkur telefon numarası , 444 75 87 , işkur iş ilanları

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın