Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] isearch.fantastigames.com yönlendirme sayfasını kaldırma

110 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen  isearch.fantastigames.com arama motorunu AdwCleaner programı ile kaldıracağız.  Bu arama motorları bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşır ve tarayıcıları etkiler siz tarayıcılarınızı açtığınızda bu arama motorlarını kullanmaya zorlar şimdi konumuza gelecek olursak  isearch.fantastigames.com arama motorunu bilgisayarımızdan kaldırmak için iki farklı yol izleyeceğiz .

1-Adım ;

Bilgisayarımızdan  isearch.fantastigames.com kaldırmak için daha önce aramasafam için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  isearch.fantastigames.com yönlendirme sayfası için uyarlayabiliriz. Uygulama metot aynıdır sadece aramasayfam yerine  isearch.fantastigames.com yazarak registry kayıtlarını düzeltmek olacaktır.

 

2-Adım ;

Diğer Bir metot ise bilgisayarımıza konunun başında dediğimiz gibi AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bilgisayarımıza bu programı kurduk dan sonra bilgisayarımızdaki diğer programları kapatarak tarattıralım.

Bilgisayarımızda zararlı kodları sildik den sonra Bilgisayarınız yeniden başlayacaktır. Bilgisayarınız yeniden başladık dan sonra silinen dosyalar  hakkında bilgi verecek bir rapor açılacaktır.

adw

 

Bilgisayarımızda yüklü olan Mozilla – Explorer- Yandex ve Chrome gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmına geliyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef bölümünde görünen http://isearch .fantastigames.com uzantısını tüm tarayıcılarından kaldırınız bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız. son olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın