Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Lasaoren.com yönlendirme sayfasını kaldırma

91 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen Lasaoren.com hijackers olarak tarayıcı gasbını AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Lasaoren.com ve buna benzer arama motorları bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcı etkiler siz tarayıcınızı kullandıkça bu arama motorlarına yönlenmiş olursunuz.

Peki Lasaoren.com gibi arama motorlarından nasıl kurtuluruz bunun için iki yol var biz bunları ayrı ayrı uygulayabiliriz hangisi kolayına giderse onunla ilgi işlem yapabilirsiniz.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Tarayıcısını etkileyen Lasaoren.com için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Lasaoren.com için uygulayabiliriz. uygulama metot aynıdır sadece sizin yapacağınız aramasayfam yerine Lasaoren.com yazarak düzeltebilmektir.

2-Adım ;

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı kuracağız . Bu program ile tarama işlemi yapmadan önce diğer programları kapatalım.

Bilgisayarınızı tarattık dan sonra bilgisayarınız yeniden başlayacaktır ve size yeniden başladık dan sonra silinen dosyalar hakkında bilgi verecektir.

adw

 

Bilgisayarınız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarımızda yüklü Mozilla-Explorer-Chrome-Yandex gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

yukarıda örnek resim de olduğu gibi Tarayıcıların özelliklerine girdik den sonra Hedef kısmında http://lasaoren com uzantılarını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz bu tüm tarayıcılarda uygulayalım. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayalım.

Gelen Anahtar Kelimeler ;

lasaoren nasıl silerim, lasaoren gasp, lasaoren hijacks, lasaoren.com dan kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın