Sponsorlu Bağlantılar

İptv mobil uygulamalarda kanallar çıkmıyor

297 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iptv kanal listesi 0 çıkıyor yani hiçbir kanal çıkmıyor sorunlarında mobil uygulamalarda GSE IPTV, Prime iptv, Perfect iptv gibi mobil cihazlarda kanalların çıkmaması üzerinde duracağız.

Daha önceki konularımızda iptv de yaşanan problemler nasıl çözülür bunları tek tek anlatmıştık. Bu konumuzda ise yaşanan problemlerden biride mobil cihazlarda kanal listesini çekmemesi, çıkması nasıl çözülür? Bunu anlatacağız.

MOBİL UYGULAMADA KANAL LİSTESİ ÇIKMIYOR IPTV

Daha önceki konularımızda kanalların donmasında yaşanan problemler arasında kanalların donmasıydı. Bu kanal donması yaşanan yurtdışı internet sorunları, kısıtlamalar diyebiliriz. Mobil cihazda ıptv izlemek genelde mobil internet paketini kullandığı için yayın kanallarını çekememesi gibi farklı nedenlere sebep olmaktadır.

Sizde cep telefonunun internetten paketini kullanarak iptv izlemek için açtınız ve kanal listesi görünmüyorsa kullanmış olduğunuz mobil internet paketinin yerine WiFi bağlantısını kullanarak tekrar deneyiniz.

Yani mevcut internet bağlantısı yerine farklı bir bağlantı kullanın. Fakat buda çözüm olmayabilir bunun farklı bir nedeni ıptv sunucularında yaşanan aksaklıklar nedeniyle kanal listesini çekemez size hata 0 { sıfır } olarak gösterilen bir hata verecektir.

Bu nedenle yukarıda yaşanan problemler, hatalar için iptv satın aldığınız yetkililerle irtibata geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Sizde iptv de yaşanan sorunları bize sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize yazarak sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İptv mobil uygulamalarda kanallar çıkmıyor (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın