Sponsorlu Bağlantılar

İptv maç saatlerinde kanallar donuyor sorunu

1.278 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda ıptv maç saatlerinde kanalların donması sorunu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Normal zamanlarda kanallar donmuyor fakat maç saati geldiğinde kanalların donmasının nedeni nedir? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda iptv yayınların donması ve bununla alakalı sorulara cevaplar vermeye çalışmıştık. Yurtdışından genelde yayın yapan iptv sunucuları internet kısıtlaması, internet bağlantı nedeniyle yavaşlamalar olmaktadır.

MAÇ KANALLARI DONUYOR IPTV

Ülkemizde maç saatlerinde hayli internet kullanımı oldukça fazla olduğu için sunucuların geç cevap vermesi nedeniyle maç kanallarında donmalar, takılmalar yaşanmaktadır.

Bu yoğunluk nedeniyle yurtdışı bağlantılar servis sağlayıcıları tarafından kısıtlanmaktadır. Kısıtlamalar olduğu için maç kanallarında donmalar yaşanmaktadır.

Maç bitiminde bu yoğunluk azaldığında sorunda çözülmeye başlamaktadır. Kısaca maç kanalları donmaların nedeni aşırı internet yoğunluğu sebebiyle yaşanmaktadır

İptv sunucuları bu yoğunluğu maç saatlerinde yaşadıkları için sunucular yavaş cevap verdiği için spor kanalları donmaktadır.

Sizin de ıptv sorunları yaşıyorsanız bu konumuzun altında yorumlar kısmından bize yaşadığınız problemleri yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın