Sponsorlu Bağlantılar

İphone’da Silinmiş Verileri Nasıl Kurtarırım

404 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Derya

Soru Sor : Merhaba ,ben İphone 4S kullanıyorum , İphone silinen dosyalarımı nasıl kurtara bilirim ? yardım ederseniz Sevinirim.

Cevap : Merhaba Derya Hanım , İphone Cihazlarda silinmiş olan resim , müzik ,resim gibi dosyaları kurtarmak için Cihazınızda bulunan ve aktif edildikten sonra  iCloud özelliği ile Cihazınızın almış olduğunuz yedeği ile bu eski dosyaları kurtara bilirsiniz. Bu özellik aktif değil ise İtunes üzerinden yedekleme almış iseniz bunun üzerinden dosyaları kurtara bilirsiniz.

İCloud : Ayarlar >> iCloud >> Burada yedeklemek istediğiniz dosyaları seçerek aktif ediyorsunuz . apple kimliğiniz ile Wifi üzerinden bağlandığınızda cihazınız üzerinde bulunan Aktif ettiğiniz Dosyaların yedeğini alabilirsiniz.

İtunes : Bilgisayarınız ile İphone veya İpad gibi cihazlarınızı kablo ile bağlayarak Backup ( yedeğini ) alabilir ve ileride bir iş geldiğinde bunu geri alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın