Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} UxTheme.dll Hata Alıyorum

4.905 views
Sponsorlu Bağlantılar

UxTheme.dll İşletim sistemi için geliştirilmiş dll kütüphane dosya türüdür. UxTheme.dll dosyasının eksik veya bozuk olması durumunda UxTheme.dll hatası olarak alabilirsiniz.

UxTheme.dll dosyası küçük çalıştırılabilir dosyaların yürütülmesi için kullanılabilir. Düzgün yüklenmediği için veya bazı programdan veya virüslü dosyalardan kaynaklı olarak UxTheme.dll sorunu yaşana bilmektedir.

UxTheme.dll Sorunu Nasıl Çözülür ?

UxTheme.dll bulunmadı , UxTheme.dll dosyası eksik , UxTheme.dll erişilemedi , UxTheme.dll erişim ihlali , UxTheme.dll uygun başlatılamadı gibi hataları alabilirsiniz.

Bu sorunu çözmek için ilk önce bu dosyayı Bilgisayarınıza güncel bir sürümünü indirmeniz gerekecektir. Bunun için bu dosyayı  UxTheme.dll İNDİRhttp://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?uxtheme” adresinden bulabilirsiniz.

Daha sonra Bu Dosyayı Bilgisayarınıza indirten sonra Hangi işletim sistemi kullanıyor iseniz. Ona göre dosya yoluna atacağız.

(Windows 95/98/Me)  C:\Windows\System
(Windows NT/2000) C:\WINNT\System32
(Windows XP, Vista, 7 , 8 , 10 )  C:\Windows\System32

UxTheme.dll dosyasını bu kısayollara kopyalıyoruz. Son aşamada ise yapmanız gereken win + r tuşları ile çalıştır penceresini açıyoruz.

regsvr32 UxTheme.dll

Komutunu yazarak Bu dosyayı fixliyoruz. Sağlam olsun diye bilgisayarınızı yeniden başlatmanızda fayda vardır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} UxTheme.dll Hata Alıyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın