Sponsorlu Bağlantılar

İphone’da Sesli Aramaları Kayıt eden app uygulaması

5.648 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz teknoloji, dijital çağ olduğu için artık her şeyimiz ile teknolojiye bağımlılığımız devam etmektedir. Daha önceleri çağrı cihazları kullanırken telefon cebimize girdi ardından internet, kamera derken bilgisayarı bile artık cebimizde taşır olduk. Akıllı telefonlarda kullanılmak üzere mobil app uygulamalarda buna paralel olarak kendini geliştirmeye başladı.

Bu konumuzda en çok aranan ve ücretsiz olarak kullanabileceğimiz telefon görüşmelerini kayıt eden uygulamalar hangileridir ? bunlar hangileridir ilgili bir uygulama örnekleri vereceğim.

bunlardan en çok aranan ücretsiz app uygulama olarak acr telefon kayıt iphone dur. ACR Ücretsiz telefon görüşmelerini kayıt eden uygulamadır.

gelen ve giden sesli aramaları süre sınırı olmaksızın farklı kayıt formatı ile cihazınıza kayıt eder. Aramaları Kayıt eden program olarak dikkatleri çekmektedir.

sesli kayıtları yazıya çevirme

Acr Özellikleri ;

– Arama
– Tarihe göre gruplama
– Otomatik email (Pro)
– Otomatik silme
– Kayıtları önemli olarak işarteleme
– Çoklu seçme, silme, yollama
– Kişi adı ve fotoğrafını gösterme
– Kaydedilmeyecek numara listesi
– Kayda otomatik yada elle (Pro) başlama
– Şifre koruması
– Birçok kayıt formatı
– Kayda gecikmeli başlama
– Dropbox entegrasyonu (Pro)
– Google Drive entegrasyonu (Pro)
– WebDAV entegrasyonu (Pro)
– FTP entegrasyonu (Pro)

Bu uygulamaları apple store ve google web store üzerinden android ve ios telefonlar için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bu uygulamalar ile ses kayıtı yasal olmayabilir.

dikkat uyarı iconu

Karşı tarafın bilgisi dahilinde olmayan ses kayıtları yasal olmaz . Bunun için sesli notları toplarken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Arama Tags & Etiket  ;

sesli görüşme kayıt edici , görüşme kayıt etme android , çağtı kayıt edici , call recorder , iphone sesli kayıt uygulaması , iphone çağrı kayıt etme uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İphone’da Sesli Aramaları Kayıt eden app uygulaması (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. BEN YAPAMADIM NASIL YAPICAM OLMUYOR YAYINLAMISINIZ AMA OLMUYO BENDE ISTIYORUM ACR ANROİDLERDE KULLANIYORDUM IPHONEDE KULLANAMIYORUM OKUDUM AMA OLMUYO BASKA PROGRAM CIKIYOR

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın