Sponsorlu Bağlantılar

İphone Yeni Titreşim Modeli Nasıl Kullanılır?

458 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda İphone sessiz moda aldığımızda gelen bildirimlerin titreşim ile bildirilmesi konusunda gelen arama veya mesajlara göre farklı titreşim bildirimi veya titreşim stilini nasıl değişir veya oluşturulur? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Telefonda titreşime aldığınızda klasik titreşim modu’ndan sıkıldıysanız , bu titreşimi değiştirebilirsiniz. 

İphone Ayarlar > Sesler > Zil Tonu > Titreşim adımlarını izlediğinizde Karşınıza 7 farklı titreşim çeşidi gelecektir. Bunlar sırasıyla Hızlı , Kalp Atışı , S.O.S. , Senfoni , Seri , Stakato , Uyarı şeklindedir. Bunlardan farklı bir titreşim stili oluşturmak istiyorsanız , “Yeni Titreşim Yarat” adımını izleyebilirsiniz. 

Yeni Titreşim Yarat Nasıl Kullanılır?

İphoneda yen titreşim yaratmak için Ayarlar > Sesler > Zil Tonu > Titreşim yeni titreşim yarat” adımlarını takip ettiğinizde karşınıza aşağıdaki ayarlar bölümü açılacaktır. 

yeni bir titreşim modeli yaratmak için boş alana dokuna dokuna veya basılı tutarak titreşim frekansını ayarlayabilirsiniz. Ayarladığınız bu titreşimi kaydet butonu ile kayıt ederek kendinize has titreşim modeli oluşturmuş olursunuz. Kayıt etmeden önce “Dinle” butonu ile oluşturacağınız titreşimi kontrol etme imkanı’da mevcuttur. 

Arama Tags & Etiket;

yeni titreşim nasıl oluşturulur , yeni titreşim modeli nasıl yaratılır , iphone titreşim modeli , iphone titreşim ayarı , yeni titreşim nasıl oluşturulur , iphone titreşim oluşturma , iphone titreşim ayarı , ipad, titreşim , nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın